• Eski Edirne Asfaltı Baltaş Kilimci San. Sit. Murat Mh. No: 1/107 Bereç Bayrampaşa - İstanbul / TURKEY

Hakkımızda

1998 yılında İstanbul Bayrampaşa’da  150 m2 lik bir atölye de 5 çalışana sahip olarak  kuruldu.

Sistemli ve disiplinli çalışmasıyla müşterilerinin referans zinciri sayesinde kısa sürede tanınan ve memnun müşterilerin çevresine tavsiyesi üzerine tercih edilen bir kurum olmasıyla büyümeye başladı.

Desa Plastik Pvc Aksesuarları;  Pvc kapı aksesuarları sektöründe imalat yapan bir kuruluştur. Desa Plastiğin amacı pvc sektöründe kalite, özgünlük, estetik ve ekonomik çözümler üreterek sektöründe liderliğini sürdürmektir. İstanbul  Bayrampaşa’da  3.500 m2 kapalı alana sahip tesislerinde kilitli kapı ispanyolet, alüminyum kol, ahşap kilit vb… üretimi yapılmakta olup tüm departmanlarımız gelişmiş teknolojik makine parkına sahiptir.

Firmamız , gerek tasarım, gerekse uygulamada ürünlerini uluslararası kalite standartları içerisinde sunmaktadır. Desa Plastik aynı zamanda bir dünya firması olmayı hedeflemiş, pazarlama, üretim ve kalitesini bu hedefe uygun olarak revize ederek dünya pazarlarına açılmıştır.

Vizyonumuz

DESA Plastik PVC Doğrama AKS Ltd. Şti.
Firmamız şu an DESA VE FORCETEC markası adı altında yurt içi ve yurt dışı bir çok ülkeye ihracat yapmaya devem etmektedir . DESA gelişen teknolojiye yenilenen ürün yelpezesine uyum ve çözüm getirmek için AR-GE çalışmalarına devem etmektedir . Amacımız ; siz degerli iş ortaklarımıza ürettiğimiz ürünleri en iyi şekilde sunmaktır .

DESA PVC
WhatsApp
905423520592
Instagram
facebook
Konum
Telefon
+90 (212) 614 66 78